Co najbardziej pobudza zmysły mężczyzn? Co sprawia że zmieniamy się w zdecydowane i świadome swojej wartości kobiety i kusicielki? Odpowiedzią na powyższe pytania jest pojęcie wszystkim znane – bielizna oraz,i jej właściwości.
Co jest najważniejsze przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla partnera, co powinno się mieć na oku?
Jednym z najważniejszych wyznaczników idealnej bielizny, winien być materiał, ponieważ to on zaświadcza o wygodzie noszenia jej przez ciebie. To tkanina decyduje o jakości oraz także o tym czy wypełni swoją funcję w codziennym życiu ale także w wyjątkowych dla nas momentach
Stroje bieliźniane tworzone są najczęściej z
tkanin naturalnego pochodzenia ale też tych sztucznego pochodzenia. Jeśli mowa o naturalnych materiałach najczęściej stosuje się bawełnę. O jej jakości mówi nam długość delikatność włókien. Wyróżnić można dwa typy bawełny- bawełna czesana i superczesana.Obie są przyjazne dla skóry. Bielizna tego rodzaju jest niezwykle powiewna ale również powoduje że nasza skóra może oddychać swobodnie. Coraz częściej zaczyna się ekspolatować włókna bambusowe która skutecznie zastępuje bawełnę. Jest również aksamitne i elastyczne. Jednak w dzisiejszym świecie mody naturalność często zastępowane są produktami sztucznymi, tutaj też. Przykładem może być elastan który od wielu lat jest ulepszany i nadal znajduje duże zainteresowanie i zastosowanie. Łączony jest też z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter do niego ma tkanina polyamidowa – również oddychający materiał i niebywale lekki.

Beauty 77