Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co sprawia że przeszktałcamy się w silne i pewne siebie kobiety i kusicielki? Odpowiedzią na te pytania jest pojęcie wszystkim znane – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest ważne przy wyborze bielizny, kompletu bielizny dla partnera, co powinniśmy mieć na oku?
Jednym z bardziej ważnych kryteriów idealnej bielizny, winien być materiał, gdyż to on świadczy o komforcie używania jej przez ciebie. To tkanina decyduje o wartości oraz także o tym czy wypełni swoją rolę w życiu na co dzień ale także w wyjątkowych dla nas momentach
Bielizna tworzone są najczęściej z
materiałów naturalnego pochodzenia oraz tych sztucznych. Jeśli mowa o naturalnych materiałach najczęściej stosuje się bawełnę. O jej jakości mówi nam długość delikatność włókien. Wyróżnić można dwa typy bawełny- bawełna czesana oraz bawełna superczesana.Oby dwie są przyjazne dla ludzkiej skóry. Bielizna tego rodzaju jest bardzo zwiewna ale również powoduje że nasza skóra może swobodnie oddychać. Coraz częściej zaczyna się używać włókna bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest także aksamitne oraz elastyczne. Jednak w dzisiejszych czasach naturalność coraz częściej zastępowane są tworzywami sztucznymi, tutaj także tak jest. Przykładem może być materiał elastanowy który od wielu lat jest ulepszany i nadal znajduje spore zainteresowanie i użytek. Łączony jest też z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter ma polyamid – również oddychający materiał oraz niebywale powiewny.

Beauty 77