Portale społecznościowe czy czasopisma pisane są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla płci pięknej. Dlaczego tak się dzieje skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno przyjęło się że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są skłonni do pogawędek na temat ubioru czy wyglądu. Kobiety myślą że nie warto pytać faceta o to co założy na siebie, ma na sobie, planuje kupić.Wiadomo jednak o tym że mężczyźni bardzo lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi nowymi zdobyczami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pomówmy więc o stylu naszych mężczyzn. Czy moda męska w naszym kraju ma się dobrze? Znawcy mówią że największym problemem polskich marek jest pomysł prezentacji odzieży w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupujących zniechęca nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje odzież. Najczęściej jednak kupuje to w czym czuje sie atrakcyjnie bez względu na to w jakim świetle coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest bezpretesjonalna koszula, jak mówią najlepiej biała oraz czarna. Kolejną taką rzeczą powinna być marynarka. Najlepiej taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy bez wątpienia do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są eleganckie wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym odcieniu i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki