Czy znacie 3 podstawowe terminy opisujące stereotypową kobietę? Ja znam: milość, rodzina oraz ubrania. Co kryje się pod tymi pojeciami? Czego potrzebują kobiety? Czego nie znoszą? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na moment? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak postrzega siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Czego oczekują obie strony? Damy lubią czuć się zdobywane. Znaczna większość ceni sobie kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednakże nie przyjmują postawy na zabój pochłoniętego „sługi”. Jak często mówią w połowie potrzebują troski, stałości w uczuciu, ale z drugiej strony skrycie pragną żeby obecny partner czasami stawiał opory, bywał nieznośny. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom też pragną zdobywać, bo przecież kogo satysfakcjonuje w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a dopiero co relacja czy uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób sprostać wymaganiom pięknych kobiet? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Troszcz o kobietę w sposób jaki chce, obserwuj kobiece małe czy większe potrzeby, żeby wiedzieć jakie z nich bywają najistotniejsze i na tych skup się najmocniej, zwyczaj bywania niedostępnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy podtrzymywać często małymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześniej czy późno zawsze gaśnie. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna