Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na bok na koszt zagranicznej mody. Często mówi się że polska moda w porównaniu do innych regionów jest daleko za nimi, ale gdyby przyjrzeć się temu wszystkiemu akuratniej polscy projektanci są w stanie przedstawić polskim klientom godne uwagi projekty!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po wysokiej jakości tkaniny. Gdzie jest bariera kupujących? Brak dostatecznych predyspozycji projektujących czy też szukający są zbytnio rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż firmy międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na podbicie rynku. Ludzie dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy przodują w rankingach oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu korzystania z polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, czy też innej odzieży nie trzeba pozyskiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy zagłębić się w miejscowy asortyment.

Reasumując spróbujmy zaakceptować i polubić to co nasze! Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę tutejszym handlowcom ale też innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety